O nas

Biuro Podróży ALIUS powstało w 2004r, jednak z racji wcześniejszych doświadczeń związanych z branżą turystyczną możemy poszczycić się blisko 25 letnim stażem.  Od 2004 roku z usług naszego biura skorzystało już ponad 12 000 osób! Możemy pochwalić się niskim odsetkiem reklamacji oraz licznym gronem Stałych Klientów.

Łączymy 2 rodzaje działalności:

Jako biuro agencyjne współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się touroperatorami oraz oferujemy inne produkty turystyczne (bilety autokarowe i lotnicze, ubezpieczenia, rezerwacja pakietów z  biletami wstępu do obiektów, taksówami w wybranych krajach).  Jako touroperator organizujemy  wyjazdy m.in. do Francji i Włoch dla osób indywidualnych oraz dla grup, firm, szkół, wyjazdy na targi w Europie (szczegóły na www.aliusdlafirm.pl), a także kursy językowe za granicą (www.alius-kursy.pl).

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki oraz Ogólnego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych
Posiadamy zezwolenie na działalność organizatora turystyki wydane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową ERV AG )

Dlaczego warto nas wybrać ?

 

1.  Szeroka oferta

Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się organizatorami, dzięki czemu w jednym miejscu mogą Państwo porównać wszystkie aktualne oferty
i promocje. Obowiązują ceny organizatorów - nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat!

Przez cały rok mogą Państwo u nas znaleźć wczasy samolotowe, autokarowe i na dojazd własny, wycieczki objazdowe, zwiedzanie z wypocznkiem (7+7) samolotem lub autokarem,  obozy i kolonie oraz pobyty okolicznościowe - świąteczne, sylwestrowe, na długie weekendy czy podróż poślubną.

2.   Indywidualne bezstronność w doradzaniu ofert. Staramy się w sposób obiektywny i rzetelny porównywać oferty,  by wybrać te z najkorzystniejszym dla Klientów stosunkiem jakości do ceny. 

 3.   Doświadczenie i wiedza

Dzięki wyjazdom i szkoleniom dobrze poznajemy miejsca i hotele, które proponujemy naszym Klientom. Kontaktujemy się z nimi po powrocie z urlopów, aby poznać ich opinie i wrażenia.  Staramy się poznać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów tak, aby zaproponować najlepszą opcję wyjazdu dla rodziny z dziećmi, pary, singla czy grupy znajomych. Zachęcamy do wypełnienia naszej anonimowej ankiety - dzięki niej lepiej poznamy Państwa oczekiwania i weźmiemy do serca wszystkie spostrzeżenia.

 4. Formalności bez problemów

- możliwość wysyłki ofert mailem; umowy-zgłoszenia mailem lub faksem (a dla Klientów spoza Wrocławia również pocztą)

- elastyczne formy płatności: przelew, gotówka, karta, wczasy na raty

- wygodny dojazd samochodem (300 miejsc parkingowych), komunikacją miejską (tramwaj T32+, autobusy K, 136, 146) do centrum Ferio Gaj, gdzie znajduje się ponad 30 sklepów i punktów usługowych

- dogodne godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 9.00-21.00, sobota 10.00-21.00, niedziela 10.00-19.00

Odwiedź nas!

 

Odwiedź nas!