O nas

Godziny pracy: poniedziałek-piątek 10.00-21.00, sobota 10.00-21.00, niedziele handlowe 10.00-19.00

Konto: Santander Bank 62 1500 1168 1211 6004 9376 0000

 

Biuro Podróży ALIUS powstało w 2004r, jednak z racji wcześniejszych doświadczeń związanych z branżą turystyczną możemy poszczycić się blisko 20 letnim stażem.  Od 2004 roku z usług naszego biura skorzystało już ponad 12 000 osób! Możemy pochwalić się niskim odsetkiem reklamacji oraz licznym gronem Stałych Klientów.

Łączymy 2 rodzaje działalności:

Jako biuro agencyjne współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się touroperatorami oraz oferujemy inne produkty turystyczne (bilety autokarowe i lotnicze, ubezpieczenia, rezerwacja pakietów z  biletami wstępu do obiektów, taksówkami w wybranych krajach).  Jako touroperator organizujemy  wyjazdy m.in. do Francji i Włoch dla osób indywidualnych oraz dla grup, firm, szkół, a także kursy językowe za granicą.

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki oraz Ogólnego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych.
Posiadamy zezwolenie na działalność organizatora turystyki wydane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową ERV AG )

Dlaczego warto nas wybrać ?

1.  Szeroka oferta

Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się organizatorami, dzięki czemu w jednym miejscu mogą Państwo porównać wszystkie aktualne oferty
i promocje. Obowiązują ceny organizatorów - nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat!

Przez cały rok mogą Państwo u nas znaleźć wczasy samolotowe, autokarowe i na dojazd własny, wycieczki objazdowe, zwiedzanie z wypoczynkiem (7+7) samolotem lub autokarem,  obozy i kolonie oraz pobyty okolicznościowe - świąteczne, sylwestrowe, na długie weekendy czy podróż poślubną.

2.   Bezstronność w doradzaniu ofert. Staramy się w sposób obiektywny i rzetelny porównywać oferty,  by wybrać te z najkorzystniejszym dla Klientów stosunkiem jakości do ceny. 

3.   Doświadczenie i wiedza

Dzięki wyjazdom i szkoleniom dobrze poznajemy miejsca i hotele, które proponujemy naszym Klientom. Kontaktujemy się z nimi po powrocie z urlopów, aby poznać ich opinie i wrażenia.  Staramy się poznać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów tak, aby zaproponować najlepszą opcję wyjazdu dla rodziny z dziećmi, pary, singla czy grupy znajomych.

 4. Formalności bez problemów

- możliwość wysyłki  ofert mailem; umowy-zgłoszenia mailem lub faksem (a dla Klientów spoza Wrocławia również pocztą)
- elastyczne formy płatności: przelew, gotówka, karta


- wygodny dojazd samochodem (300 miejsc parkingowych), komunikacją miejską (tramwaj T32+, autobusy K, 136, 146) do centrum Ferio Gaj, gdzie znajduje się ponad 30 sklepów i punktów usługowych
- dogodne godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 10.00-21.00, sobota 10.00-21.00, niedziela 10.00-19.00

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500